PROMEDICA RADLMACHER I WSPÓLNICY SP.J.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Certyfikat ISO


Poradnia PROMEDICA z dniem 31. 03. 2014r. uzyskała Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Polskie Centrum Certyfikacji zaświadcza, że system funkcjonujący w naszej poradni został oceniony, jako spełniający wymagania zawarte w normie PN­EN ISO 9001:2009 w zakresie świadczenia usług kardiologicznych, alergologicznych, endokrynologicznych oraz ultrasonografii.

System jakości ISO 9001:2009 wpłynął na polepszenie bezpieczeństwa pacjenta w zakresie ochrony danych osobowych oraz na zwiększenie jakości usług medycznych przez monitorowanie i dokumentowanie wszystkich procesów. Ponadto, badanie i analiza satysfakcji oraz uwag pacjentów skutkuje bezpośrednim wpływem pacjenta na organizację poradni, co przyczynia się do przystosowania placówki do jego potrzeb. Personel poradni PROMEDICA, w nawiązaniu do polityki jakości, w pełni angażuje się w utrzymanie standardów normy.
Naszymi głównymi celami jest utrzymanie dotychczasowej liczby pacjentów, zapewnienie im usług medycznych na wysokim poziomie oraz podnoszenie wiedzy i umiejętności personelu medycznego.